PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119657}
5,7 28 649
ocen
5,7 10 1 28649
3,3 3
oceny krytyków
Æon Flux
powrót do forum filmu Æon Flux

Charlize Theron w takim filmie to dla mnie niemiła niespodzianka.Film mnie kompletnie rozczarował. Może sam pomysł na film był dobry ale wykonanie - totalna klapa. Obejrzałem ten film wyłącznie dla pięknej Charlize , ale ciężko było dotrwać do końca. Obejrzeć i zapomnieć . Dlaczego mi to zrobiłaś Charlize...???

ocenił(a) film na 6
Yaro_67

Też ją bardzo lubię i wiem również dlaczego w nim zagrała, chyba wiem. Zawsze aktorzy są szufladkowani, jedni specjalizują się w graniu amantów, inni grają w dramatach, jeszcze inni w komediach. Popadają w jakiś schemat i zwykle w nim tkwią. A Charlize postanowiła pokazać że może zagrać nawet postać z kreskówki, że nie zawsze musi mieć blond włosy, innymi słowy wyszła naprzeciw narzucanej jej konwencji. Pozdro :)

ocenił(a) film na 6
Joern

A tak ogółem patrząc na jej filmografię, to grała zarówno w filmach sensacyjnych, thrillerach, komediach, dramatach, melodramatach heh postanowiła więc wziąć się i za taki film. To się nazywa wszechstronność :)

Joern

Myślę, że Charlize miała 10 milionów powodów, żeby w tym filmie zagrać ;) Też bym chciała ją oglądać tylko w ambitnych produkcjach, gdzie może się wykazać na miarę swojego talentu, ale niestety te hancocki i aeony od czasu do czasu są chyba nieuniknione.

Yaro_67

co wy gimbusy macie miedzy uszami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones