PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119657}
5,7 28 635
ocen
5,7 10 1 28635
3,3 3
oceny krytyków
Æon Flux
powrót do forum filmu Æon Flux

Jestem pod wrażeniem, dawno już nie oglądałem tak ciekawego, ambitnego science-fiction. Fabuła jest naprawdę wciągająca, zawiera wiele naprawdę interesujących zwrotów akcji, a samo zakończenie jest wzruszające. Szkoda tylko, iż producenci postanowili skrócić film, który w pierwotnej wersji był dużo dłuższy niż kinowa ok. 90 minutowa wersja. A szkoda, bo obraz napewno by na tym zyskał.

Mimo, iż scenarzyści postanowili odbiec od oryginalnego serialu, to udało im się uchwycić jego magię, dodając równie fascynujące pomysły własne. Powiem szczerze, iż dziwił mnie lekko dobór reżysera. Bliżej nieznana Karyn Kusama, zamiast np. Petera Chunga, który stworzył w/w serial animowany. Jednak po obejrzeniu filmu, stwierdzam iż wybór ten był udany. Efekty specjalne, nie przesłoniły fabuły, będąc równorzędną częścią całego obrazu. Świetnie zagrali aktorzy, jak zwykle czarująca Charlize Theron i charyzmatyczny Marton Csokas. Muzyka ciekawa, choć momentami nużąca.

Polecam wszystkim miłośnikom S-F.

paul124

"Ambitny,wciągający,ciekawy? chyba sobie jaja robisz.

ocenił(a) film na 7
Mr_Macphisto

jest to film gdzie ladna laseczka z karabinem rozwala 100 zolnierzy na sniadanie , ale mimo wszystko film nie jest (tylko) obrazem nastawionym na tego rodzaju wyzywanie sie co jest zaowazalne typowa dla anime (w sensie fabularnym) romantyke , nagle okazuje sie , ze tak naprawde wszystkich nas laczy jedno - jestesmy *spoiler* klonami , ktore powoli dopada szalenstwo przez coraz wyrazniej przebijajace sie do swiadomosci wspomnienia dawnych wcielen*koniec spoileru* , dla mnie to mile zaskoczenie gdyz sam podchodzilem do filmu nieufnie (conajmniej, zaczelm ogladac z mysla pogapienia sie na zgrabny tylek panienki w obcislych spodniach)

ocenił(a) film na 6
Mr_Macphisto

Film jest jak najbardziej ambitny etc.radze sięgnąc do słownika aby zapoznac się ze znaczeniem tego słowa,a nie pisac takich bzdur jak ty the wanderer.

paul124

Zgadzam się-film jest dobry i wciągnął mnie.

ocenił(a) film na 8
paul124

Obejrzalem wczoraj i sie nie zawiodlem. Podzielam twoje zdanie film bardzo dobry czyli daje 8 :]

ocenił(a) film na 10
paul124

Zgadzam się z Tobą w 100 % :D film był wspaniałt. Nigdy jeszcze nie widziałem filmu takiego typu. Jest wspaniały :D więcej takich ! polecam :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones