PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119657}
5,7 28 635
ocen
5,7 10 1 28635
3,3 3
oceny krytyków
Æon Flux
powrót do forum filmu Æon Flux

Trzeba przyznać,że film ten to porażka niemalże totalna.Znalazło się jednak pare plusów, aby można było dodać "niemalże".W tym zachwycająca strona wizualna czyli scenografia,plastyczność,efekty specjalne oraz muzyka.Na temat reszty się nie wypowiadam bo to chyba jeden z filmów z najgorszymi dialogami jakie widziałem. A ironiczne teksty w stylu "Szanuj zieleń" powodują,że nie wiadomo czy widz ma śmiać się czy płakać.Ostatecznie Aeon Flux pozostaje bajką skierowaną jedynie praktycznie do dzieci MTV.Trochę żałosne,trochę śmieszne, a troche momentami próbujące uchodzić za coś czym nie jest, widowisko.Z braku laku można zobaczyć, choć chyba zwiastun wystarczy.

ocenił(a) film na 3
Edward_Nozycoreki

Obejrzałem mniej więcej połowę tego dzieła, ale reklamy na Polsacie pokonały moją dalszą ciekawość:) Od początku coś w tej produkcji dla nastolatków mi nie pasowało; jakaś taka sztuczność, zarówno w grze Charlize (figura bardzo kusząca, ale czarne włosy nie pasowały) jak i ogólnie opowiadanej historii. Uwierzyć w ten nieco nadęty, efekciarski (sceny skakania przez przeszkody oraz z kulkami wymiatają!) produkcyjniak nie da się normalnie. Zmarnowana taśma i marnowanie czasu widza.
3/10.

ocenił(a) film na 7
Edward_Nozycoreki

Edwardzie, czas kiedy ta bajeczka była emitowana na MTV minął już całkiem dawno. i ówczesne dzieci MTV mają teraz po 30 lat....:) Ja mam mniej ale animacje pamiętam, jedną z pierwszych na kultowym w tym czasie MTV. Podobnie jak Daria, tez jedna z lepszych animacji MTV, pomijając Beavisa i Butt-Heada.
Dzieci MTV to nie dzieci neostrady :) Tego się porównać nie da. a to że MTV się zeszmaciło to już wina tylko tych którzy stacją zarządzają. Zresztą jakie w epoce emo nastolatków miałaby wartości przekazywać?
pozdrawiam

Kelpie

Wybacz.Miałem na myśli te dzisiejsze "dzieci MTV".A co do przekazywania wartości, to faktycznie, stacja musi walczyć o widza, niestety:/

Edward_Nozycoreki

co wy gimbusy macie miedzy uszami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones